تلگرام باز هم به روز رساني ديگري ارائه کرد و با نسخه 5.12 جستجوي بهتر يا راحت تر و همچنين تفاوت هايي براي گوش دادن به صوت و آهنگ ايجاد کرده است. اين اپ براي اندرويد 10 و iOS 13 نيز ارتقا يافته تا دستگاه هايي که که از اين نسخه ها بهره مي برند از تلگرام هم استفاده بهتري داشته باشند.


جستجوي بهتر در تلگرام 5.12


در گذشته و قبل از اين به روز رساني اگر در گوشي و داخل يک چت يا کانال يا گروه، براي کلمه اي جستجو مي کرديد، اعدادي به همراه دو فلش در پايين صفحه ظاهر مي شدند که بيانگر تعداد موارد آن عبارت جستجو شده و جايگاه آنها در چت ها بودند.


اگر در تلگرام ويندوز سرچ کنيد، تمام موارد جستجو به صورت يک فهرست برايتان به نمايش در مي آيد:


جستجوي بهتر تلگرام، البان


حالا در جستجوي بهتر نسخه 5.12 وقتي در گوشي خود روي عدد و فلش ها بزنيد، فهرستي مانند آنچه در نسخه تلگرام ويندوز مي بينيد، برايتان نمايش داده خواهد شد تا حدودا بدانيد که کلمه در کدام بخش و چت يافت شده است:


جستجوي بهتر تلگرام، البان


موارد بهبود يافته مختص آيفون  • در نسخه 5.12 براي گوشي هاي آيفون امکاناتي در بخش پخش موسيقي مهيا شده است. شما در پادکست هاي طولاني و آهنگ ها، هر وقت آن را قطع کنيد، وقتي به آن برگرديد، مجدد از ادامه شنيده هاي قبلي تان مي توانيد آن را گوش کنيد.

  • پشتيباني بهتر از آي پد.

  • و سازگاري با تغييرات ايجاد شده در iOS 13.


موارد بهبود يافته مختص اندرويد  • بهبودهاي مختلف ظاهري و کاربري

  • پشتيباني بهتر از اندرويد 10


کلام آخر


اين به روز رساني به جديت به روز رساني هاي قبلي تلگرام نيست. اما اگر تصميم به آپديت آن گرفتيد حتما حتما از مبادي رسمي مانند اپ استور و گوگل پلي اين کار را انجام دهيد و از نصب و به روز رساني از جاهاي نامطمئن پرهيز کنيد. سعي کنيد فقط از تلگرام اصلي استفاده کنيد.


هر گونه مشکلي در اين زمينه ها داشتين، مي توانيد از خدمات مشاوره تلفني البان آن هم به صورت رايگان استفاده کنيد.


 


منبع: تعميرات موبايل در محل البانمشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خودرو جارچي معرفي بازي ها و برنامه هاي اندرويدي Christina خدمات اجاره خودرو رنتينال باربري تهران Craig وبلاگ مد آنلاين Heather نرخ ارز ديجيتال Alicia